Włosy

Dobór koloru włosów

Dobór koloru włosów
Masz dość swojego koloru włosów? Marzy ci się zmiana, ale nie wiesz na jaką barwę się zdecydować? Z pewnością nie jest to najważniejszy wybór w twoim życiu, nie oznacza to jednak, że nie mam go potraktować poważnie. Na początku trzeba się zastanowić jak kolor będzie najbardziej odpowiedni pod względem naszego charakteru.

Akcesoria do koloryzacji

Akcesoria do koloryzacji
Włosy możemy farbować samodzielnie we własnym domu lub z pomocą profesjonalistki czyli fryzjerki. Jeśli wybieramy drugą opcję nie musimy myśleć o żadnych technicznych kwestiach koloryzacji. Jeśli jednak zaufamy swoim umiejętnością musimy zaopatrzyć się w dwie podstawowe rzeczy, mianowicie preparat do farbowania oraz odpowiednie akcesoria do koloryzacji.

Preparaty do farbowania

Preparaty do farbowania
Chcesz zafarbować włosy, ale nie wiesz jaki preparat będzie ku temu najodpowiedniejszy? Przeczytaj poniższe krótkie charakterystyki trójki najbardziej znanych przedstawicieli tej grupy, a problem będziesz mieć z głowy. Niezaprzeczalnie najbardziej znanym preparatem do farbowanie włosów jest farba.

Bezpieczna dekoloryzacja

Bezpieczna dekoloryzacja
Zafarbowałaś włosy na przykład preparatem koloryzującym ton w ton ale nie podoba Ci się kolor? Marzysz o zmysłowym kolorze blond? A może po prostu znudziła Ci się dotychczasowa barwa? Na wszystkie te sytuacje jest jedno rozwiązanie, a kryje się ono pod nazwą dekoloryzacja.